Grasz na instrumencie?
Kochasz muzykę?
DOŁĄCZ DO NAS!

Tradycyjnie wraz z nadejściem nowego roku akademickiego ogłaszamy NABÓR i zapraszamy na spotkania rekrutacyjne!

KIEDY?
5 i 6 PAŹDZIERNIKA
w godzinach 18:00 – 20:00

GDZIE?
ONLINE!

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Do 5 października wypełnij ankietę rekrutacyjną:
ANKIETA POD TYM LINKIEM

Po wypełnieniu ankiety skontaktujemy się z Tobą mailowo i podamy dokładną godzinę indywidualnego spotkania online, które odbędą się w dniach 5-6 października.
Na przesłuchanie przygotuj fragment dowolnego utworu muzycznego.

Kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

• Dlaczego warto dołączyć do orkiestry?
    Nasza orkiestra to grono osób pełnych pozytywnej energii, entuzjazmu i pasji do muzyki. Próby odbywają się w niezwykle przyjaznej atmosferze. Gramy wiele wyjątkowych koncertów, a w naszym repertuarze przeważa muzyka rozrywkowa. Spędzamy wspólnie czas na wakacyjnych i zimowych wyjazdach, przyjaciółmi jesteśmy także na co dzień i zawsze z otwartymi rękami czekamy na nowych członków orkiestry 🙂
  • Czy aby dołączyć do orkiestry muszę być studentem SGGW?
    Nie! Do orkiestry zapraszamy wszystkich! Wśród nas oprócz studentów i absolwentów SGGW jest wiele studentów innych uczelni, a także muzycy – sympatycy.
  • Czy aby dołączyć do orkiestry muszę być absolwentem szkoły muzycznej?
    Nie! Wśród nas są zarówno absolwenci szkół muzycznych oraz amatorzy, którzy gry na instrumencie uczyli się w swoich rodzimych orkiestrach dętych. Zapraszamy wszystkich na przesłuchanie aby zaprezentować swoje umiejętności. Niestety nie prowadzimy nauki gry na instrumentach dla osób początkujących.
  • Jak wygląda przesłuchanie do orkiestry?
    Przesłuchanie odbędzie się w formie online. Do 5 października do godziny 14:00 wypełnij ankietę rekrutacyjną dostępną pod linkiem w opisie wydarzenia. Po wypełnieniu ankiety mailowo otrzymasz zaproszenie na indywidualne przesłuchanie online. Odbędą się one 5 i 6 października w godzinach 18:00 – 20:00 (przewidziany czas trwania przesłuchania to około 15 minut). Na przesłuchaniu online dyrygent orkiestry wraz z członkami orkiestry przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę oraz sprawdzi Twoje umiejętności gry na instrumencie. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie utworu dowolnego, sprawdzana będzie także umiejętność czytania nut a vista. Wszystko w luźnej i przyjaznej atmosferze 🙂
  • Jaki jest skład orkiestry?
    Jesteśmy akademicką orkiestrą koncertową. Głównie tworzą ją osoby grające na instrumentach dętych. Skład jest uzupełniany przez gitarę elektryczną i basową, sekcję perkusyjną i instrument klawiszowy.
  • Czy muszę posiadać własny instrument?
    Jako orkiestra posiadamy pewną ilość instrumentów muzycznych do wypożyczenia, ale jest ona mocno ograniczona. Jeżeli jesteś zainteresowany/a wypożyczeniem prosimy o wcześniejszy kontakt z nami, wtedy poinformujemy o dostępności instrumentu.
  • Kiedy odbywają się próby?
    Regularne próby Orkiestry odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i środy w godzinach 19:00 – 21:00 w sali Orkiestry znajdującej się w przybudówce akademika Adara na kampusie SGGW. W obecnej sytuacji epidemicznej terminy i specyfika prób może ulec zmianie i być modyfikowana.
  • Co jeżeli nie mogę przyjść na przesłuchanie w podanych terminach?
    Nie ma problemu, zapraszamy do kontaktu! Wtedy będziemy mogli umówić się na inny termin przesłuchania 🙂

W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz lub telefonicznie (511-928-318).