fot. Rafał Buczyński

22 stycznia w Auli Kryształowej SGGW zagraliśmy nasz tradycyjny Koncert Noworoczny. Na scenie królowały najgorętsze hity karnawału, a także utworów znane z filmów oraz musicali. Razem z nami zaśpiewali soliści: Patrycja Ciborowska, Ewelina Babiarz i Roman Kogut.

Koncert otworzyliśmy brawurowym utworem instrumentalnym Resplended Glory. Zgromadzonych gości przywitał prorektor SGGW ds. dydaktyki prof. dr hab. Kazimierz Tomala oraz prowadzący koncert Krzysztof Procajło.

Na początek wykonaliśmy dwa ponadczasowe polskie przeboje: Sexappeal zaśpiewała Ewelina Babiarz oraz Moje serce to jest muzyk, które wykonała Patrycja Ciborowska. Następnie wykonaliśmy dwa utwory filmowe: Can You Feel the Love Tonight z Króla Lwa które zaśpiewał Roman Kogut i muzykę z Piratów z Karaibów gdzie swoje umiejętności w pełni zaprezentowała orkiestra. Następnie przyszła pora na duet z musicalu Aida Written in the Stars oraz piosenkę z filmu Shrek – It Is You I Have Loved.

Kolejnymi utworami w karnawałowym klimacie rozrywkowym były: Save the Last Dance for Me, Blue Moon, instrumentalne Swing, Swing, Swing z filmu 1941, Hit the Road Jack oraz Hel Yourself.

Później przyszła pora na spokojniejsze utwory: As Time Goes By znane z filmu Casablanca, Tonight I Celebrate My Love i You’re the Sunshine of My Life. W instrumentalnym energetycznym Children of Sanchez zaprezentowaliśmy się wraz z solistką Patrycją Ciborowską, która zagrała solo na saksofonie.

Na koniec zagraliśmy amerykańskie klasyki: New York, New York oraz Sway, a koncert zakończyliśmy piosenką Time of My Life z filmu Dirty Dancing.

Rekordowo liczna publiczność zgromadzona na Auli Kryształowej licząca blisko 500 osób nie pozwoliła szybko nam opuścić sceny tak więc wykonaliśmy aż dwa bisy – You’re the One That I Want z musicalu Grease oraz El Cumbanchero.

Orkiestrą dyrygował Tomasz Labuń. Całość koncertu uatrakcyjniły wizualnie wizualizacje przygotowane przez Damiana Kisielewskiego.

Dziękujemy publiczności za wypełnienie po brzegi Auli Kryształowej oraz owacje na koniec koncertu. Zapraszamy na kolejne nasze występy ?