Jak co roku tradycyjnie wzięliśmy udział w święcie naszej uczelni – Dniach SGGW, które odbyły się w dniach 17 – 18 maja. Zarówno w piątek jak i w sobotę nie zabrakło naszych koncertów.

W tym roku zagraliśmy dwa koncerty – w piątek 17 maja zaprezentowaliśmy się plenerowo na scenie pod Pałacem Rektorskim, a w sobotę 18 maja zagraliśmy na Auli Kryształowej. Na obu koncertach zaprezentowaliśmy znane hity muzyki filmowej oraz utwory muzyki rozrywkowej.

Zaśpiewały z nami utalentowane studentki SGGW. Piosenkę Somewhere Over the Rainbow oraz It Is You I Have Loved z filmu Shrek zaśpiewała z nami Viktoriia Zazhyrko. Piosenkę Moje serce to jest muzyk oraz Prawie udało się z filmu Księżniczka i żaba zaśpiewała z nami Patrycja Ciborowska. Nie zabrakło również utworów instrumentalnych. Wśród nich znalazły się: Bravo Brass, muzyka z filmu Iniemamocni, Superman March, Mambo no. 5 czy też Marsz Bohaterski.

W sobotę na Auli Kryształowej wystąpił z nami także Antoni Sadurski – laureat konkursu Marzenie Kinder organizowanego przez firmę Ferrero, który zagrał z nami utwór solo na klarnecie.

Podczas Dni SGGW spotkać nas można było także na naszym orkiestrowym stoisku.